Vinteco - Dizajn z historią

Nowy
Indywidualne konsultacje Ty, mebel i ja Zobacz większe

Indywidualne konsultacje Ty, mebel i ja

300,00 zł

Opis
Czas trwania: 3 godziny

Dla kogo?
Indywidualne spotkania - konsultacje adresuję do wszystkich miłośników mebli z duszą, którzy chcą spróbować swoich sił w przywracaniu im dawnego blasku lub już nawet próbowali to robić, ale napotkali po drodze jakieś przeszkody.  Program spotkania jest dopasowywany indywidualnie - tak, byście wyszli z niego z konkretnym planem, co i jak macie zrobić.


Co obejmuje spotkanie?
Podczas spotkania postaram się przekazać w pigułce podstawy renowacji mebli, ukierunkuję, podpowiem, pomogę zaplanować prace, a także zacząć lub skończyć wymarzony meblowy projekt. Skupimy się przede wszystkim na zagadnieniu, które jest dla ciebie najbardziej problematyczne - np. oczyszczanie/wykańczanie drewna, budowanie warstw tapicerskich czy szycie ręczne.

To nie warsztat, podczas którego odnowisz mebel kompleksowo.

Zakres prac, które może objąć indywidualne spotkanie:
- ocena stanu mebla i jego potencjału renowacyjnego
- ustalenie wyglądu finalnego mebla i zaplanowanie poszczególnych działań
- dobór technik, narzędzi i materiałów (tu otrzymasz sporą dawkę wiedzy na temat całego procesu renowacji, pokażę jak wykorzystać konkretne narzędzia i materiały, podzielę się swoimi sprawdzonymi patentami, a także podpowiem, czego dokładnie będziesz potrzebować i gdzie to znaleźć, by dokończyć projekt samodzielnie)
- wykonanie wspólnie części prac przy meblu (np. oczyszczanie/ wykańczanie drewna, budowanie warstw tapicerki czy jej częściowe szycie).

Podczas spotkania korzystasz z narzędzi i materiałów dostępnych w pracowni i wszystkie prace wykonujesz pod moim okiem.

Jeśli będziemy pracować nad tapicerką i chcesz przynieść swój materiał, jest to oczywiście możliwe, daj tylko znać wcześniej, to podpowiem, ile będziesz go potrzebować.

Nie masz swojego mebla? A może masz, a najpierw wolałabyś poćwiczyć na innym? Nie martw się, mam sporo skarbów na stanie i w razie potrzeby udostępnię Ci któryś w ramach ćwiczeń.

Zapewniam również napoje (woda, soki, kawa, herbata) oraz przyjazną atmosferę.

W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia spotkania o maksymalnie dwie godziny. Każda kolejna godzina płatna dodatkowo 50 zł.


Chcesz się umówić na indywidualne konsutacje? 
Daj znać mailowo: kontakt@vinteco.pl lub telefonicznie: 663 528 559, Znajdziemy termin i do dzieła!

Płatność: 

 • W przypadku konsultacji płatność dokonywana jest na miejscu podczas spotkania.

 • Miejsce warsztatów
  pracownia Vinteco
  ul. Jedności 62 b
  Zielona Góra 

 • Voucher prezentowy:
  Konsultacje z zakresu renowacji mebli to także wspaniały pomysł na podarunek dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz wykupić je w formie prezentu, skontaktuj się ze mną. Przygotuję specjalny voucher i ładnie go zapakuję. 

Produkty w tej samej kategorii

Please wait...